Podnoszenie kwalifikacji = wartość dodana dla pracodawcy

2018-03-21

Trwają kursy umiejętności zawodowych oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe w ramach projektu "Rozwój edukacji zawodowej w powiecie chrzanowskim poprzez utworzenie CKZ i rozszerzenie oferty edukacyjnej w obszarze głównym elektryczno-elektronicznymi pomocniczym mechaniczno-górniczym", dofinansowywanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

W miesiącu lutym br. 14 uczniów ukończyło kurs operatora wózka widłowego z wymianą butli LPG, z kolei w terminie 14.02. - 06.03. 2018 r. trwał kurs operatora wózka jezdniowego z wymianą butli LPG. Wszyscy kursanci, po zdanym pomyślnie egzaminie, otrzymali uprawnienia zawodowe na operatorów wózków.

12 marca br. rozpoczął się kurs z zakresu maszynowej obróbki skrawaniem ( tokarz), który będzie trwał do 14 maja br. Zajęcia kursowe są prowadzone w Zespole Szkół w Libiążu, 6 uczniów z Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie oraz z Zespołu Szkół w Libiążu nabywa umiejętności zawodowych (patrz - fotogaleria).

Od lutego br. trwa kurs prawa jazdy kat. B , obecnie 9 uczestników jest na etapie praktycznej nauki jazdy.

Jeśli chcesz nabyć nowych uprawnień zawodowych weź udział w następnej edycji projektu - zapraszamy.