UWAGA!!!  Ogłaszamy nabór na doradcę zawodowego do przeprowadzenia szkolenia "Mój pierwszy biznes". Szczegóły w linku poniżej.

UWAGA – PRZEDŁUŻAMY NABÓR! ZAPISZ SIĘ NA STAŻ !

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. w Zespole Szkół Technicznych „FABLOK” w Chrzanowie zostaje przedłużony nabór na wakacyjne STAŻE PŁATNE organizowane w ramach projektu unijnego.

Szczegóły znajdziesz bezpośrednio w Biurze projektu w ZST „FABLOK” parter pok. 15 B oraz w linku poniżej.

UWAGA!!! Ogłaszamy nabór na stanowisko specjalisty ds rekrutacji. Szczegóły w linku poniżej.

BOGACTWO DOŚWIADCZEŃ I PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI !!!

Od 10 marca 2021 r. do 31 marca 2021 r. w Zespole Szkół Technicznych „FABLOK” w Chrzanowie trwa nabór na wakacyjne STAŻE PŁATNE w okresie lipiec - sierpień 2021 r. w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską projektu pod nazwą „Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i ZS w Libiążu poprzez rozwój CKZ i oferty kształcenia zawodowego”

ZAPRASZAMY!!!

UWAGA - ZMIANA!!! Od 1 marca 2021 r. BIURO PROJEKTU będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 do 16.00.

UWAGA! W ramach kolejnego naboru do projektu zachęcamy do udziału w kursie z języka rosyjskiego zawodowego dofinansowanym ze środków unijnych.

Zobacz, co zyskasz....

DRODZY UCZNIOWIE !

Od 4 lutego 2021r. do 12 lutego 2021r.   w Zespole Szkół Technicznych „FABLOK” w Chrzanowie trwa kolejny nabór w roku szkolnym 2020/2021 do  projektu pod nazwą „Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i ZS w Libiążu poprzez rozwój CKZ i oferty kształcenia zawodowego”

Uczestnictwo w projekciewspółfinansowanym przez Unię Europejską to gwarancja zdobycia dodatkowej wiedzy oraz otrzymanie certyfikatów potwierdzających nabycie umiejętności zawodowych.

ZAPRASZAMY osoby, które obecnie nie korzystają ze wsparcia w ramach trwającego
od 2017 roku, kontynuowanego projektu.

Szczegóły - bezpośrednio w biurze projektu w ZST „FABLOK” parter pok. 15 B oraz w linku poniżej.

UWAGA! ogłaszamy nabór na stanowisko specjalista ds rekrutacji. Szczegóły poniżej.

Zapraszamy do nowego BIURA PROJEKTU usytuowanego na parterze budynku głównego ZST "FABLOK" w Chrzanowie, pokój nr 15B (obok Sekretariatu dla uczniów). Nowa lokalizacja zapewnia dogodny dostęp osobom niepełnosprawnym.

W przeprowadzonym we wrześniu 2020 NABORZE do uczestnictwa w projekcie "Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i ZS w Libiążu poprzez rozwój CKZ i oferty kształcenia zawodowego" deklaracje uczestnictwa złożyło 25 osób. Wszystkie osoby zakwalifikowały sie do udziału w projekcie. 8 uczestników szczególnie uzdolnionych w przedmiotach zawodowych otrzymało prawo do STYPENDIUM w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulujemy!!!