2017-12-19

Powiat Chrzanowski uzyskał dofinansowanie w wysokości 2 715 053,40 zł ze środków UE na projekt pn. „Rozwój edukacji zawodowej w powiecie chrzanowskim poprzez utworzenie CKZ i rozszerzenie oferty edukacyjnej w obszarze głównym elektryczno- elektronicznymi pomocniczym mechaniczno-górniczym”.

Dzięki realizacji projektu powstało Centrum Kompetencji Zawodowych w Chrzanowie ( CKZ), w ramach którego w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie oraz Zespole Szkół w Libiążu organizowane będą bezpłatne kursy, szkolenia oraz zajęcia dla uczniów z województwa małopolskiego kształcących się w obszarach: elektryczno-elektronicznym i mechaniczno–górniczym.

Już wkrótce ruszają nabory !

Szczegółowe informacje: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie, ul. Fabryczna 27,
32-500 Chrzanów, tel. 32-623-26-09

Zapraszamy do udziału w projekcie